VÍNA ODRŮDOVÁ – ROZLÉVANÁ (0,2l)

CHARDONNAY
JAKOSTNÍ /SUCHÉ/

Víno zlatavé barvy, ve vůni s tóny žlutého melounu a tropického ovoce, chuť je svěží, harmonická a suchá.

FRANKOVKA ROSÉ
MORAVSKÉ ZEMSKÉ /POLOSUCHÉ/

Svěří, harmonické rosé pro milovníky sladšího typů růžových vín. Je plné ovocných tónů, se sladkou dochutí, ale i svěží kyselinkou.

RULANDSKÉ MODRÉ
JAKOSTNÍ /SUCHÉ/

Víno temně rubínové barvy,ve vůni s jemnými tóny červeného peckového ovoce,chuť je harmonická,ovocná a jemná.

BÍLÁ VÍNA PŘÍVLASTKOVÁ (0,75l)

RULANDSKÉ ŠEDÉ 490,-
POZDNÍ SBĚR /SUCHÉ/ 

Víno zlatavé barvy, ve vůni s tóny pomerančové kůry, žlutého melounu, chuť je plná a šťavnatě ovocná. Nominace Salon Vín ČR.

RYZLINK RÝNSKÝ 490,-
POZDNÍ SBĚR /SUCHÉ/ 

Víno zelenkavě žluté barvy v jehož výrazné a pikantní vůni najdete lipový květ,citronovou kůru a lehkou kořenitost,chuť je šťavnatá,delikátní,lehce minerální s ovocnou dochutí.

AURELIUS 490,-
POZDNÍ SBĚR /POLOSUCHÉ/ 

Víno zlatavé barvy,s lehce zelenkavými odlesky.V jeho bohaté vůni najdete tóny meruněk,kdoulí a žlutého melounu,chuť je plná zralého ovoce a lipových tónů.

PÁLAVA 590,-
VÝBĚR Z HROZNŮ /POLOSLADKÉ/ 

Dobře pitelné, výrazně aromatické a sladší víno, ve kterém můžete hledat tóny růží, zralého banánu a lehce i vanilky. Víno je líbivé a mnohoslibné.

RŮŽOVÁ VÍNA PŘÍVLASTKOVÁ

ZWEIGELTREBE ROSÉ 390,-
KABINETNÍ /SUCHÉ/ 

Víno líbivě růžové barvy, ve vůni s tóny zralých jahod a malin, chuť je veselá, líbivá, povznášející a vybízí k dalšímu napití.

ČERVENÁ VÍNA PŘÍVLASTKOVÁ (0,75l)

ZWEIGELTREBE 490,-
POZDNÍ SBĚR /SUCHÉ/ 

Víno temně granátové barvy, ve vůni s tóny červeného peckového ovoce, vanilky a kávy. Chuť je ovlivněná vůní a zráním v sudech,plná harmonická a ovocná.

FRANKOVKA 590,-
2015 REZERVA VÝBĚR Z HROZNŮ /SUCHÉ/

Víno temně rudé barvy zrálo 24 měsíců ve velkých dubových sudech.Jeho vůně je ovocná s výraznou kořenitostí.Chuť je vrstevnatá,pikantně ovocná a ovlivněná vůní.

MERLOT 590,-
VÝBĚR Z HROZNŮ, BARRIQUE /SUCHÉ/

Víno temně rudé barvy, v silné vůni najdete ostružiny, koření, stopu aroma kávy a vanilku. Chuť je plná, ovocně vanilková a hladká.

ZAHRANIČNÍ VÍNA

BODEGA INIESTA

Vinařství rodiny vynikajícího fotbalisty FC Barcelona Andrése Iniesty z oblasti Albacete ve Španělsku. Jejich vinice čítají 120 ha a jde výhradně o rodinný podnik. Produkce se neustále zvyšuje a do budoucna má firma v plánu od každého druhu produkovat 250.000 lahví.

BÍLÁ VÍNA

Corazón Loco BLANCO 450,-
60 % Sauvignon Blanc a 40% Verdejo

Víno má poměrně extraktní vůni lučních květů a jemného koření. Chuť je plná, kořenitá, avšak s příjemnou kyselinkou. Tato poměrně netypická odrůda překvapí svojí šířkou uplatnění v gastronomii od grilovaných ryb přes jemné úpravy drůbeže až po úpravy těstovin.

RŮŽOVÉ VÍNO

Corazón Loco ROSADO 450,-
100% Bobal

Přírodní lehké víno s jemnou kyselinkou. V chuti jsou výrazné lesní jahody. Vhodné ke grilování.

ČERVENÉ VÍNO

Corazón Loco TINTO 450,-
50 % Tempranillo a 50% Syrah

Víno má příjemnou vůni černého koření s nádechem lesního ovoce a badyánu. Chuť je poměrně výrazná, strukturovaná s vyšší kyselinkou a razantními tříslovinami. Odrůda Syrah mu dává potřebnou hloubku a sílu v dochuti. Pro korpulentnost skvěle doplní pečené jehněčí nebo jiné úpravy tohoto masa.